دربارۀ آکادمی مهارک بیشتر بدانید!

واژۀ مهارک سرواژۀ مهارت‌های کـاربردی است. آکادمی مهارک با هدف آموزش مهارت‌های کاربردی در آذرماه سال 99 توسط هادی عسکری بنیان نهاده شده است. در مهارک آموزش‌ها به‌صورت تئوری و دانشگاهی ارائه نمی‌شود بلکه تمامی اساتید این آکادمی سال‌ها تجربۀ کاری و آکادمیک خود را به‌صورت کاملاً کابردی و ساده شده در اختیار فراگیران قرار می‌دهند و تمام تلاش خود را می‌کنند که ‌آموزش‌ها در عین سادگی جامع و کامل باشد.

در بحث آموزش ما اعتقاد داریم تا زمانی که یک فرد یک مربی و استاد خوب در کنارش نداشته باشد، نمی‌تواند تبدیل به یک متخصص شود. همواره باید یک مربی در کنار فراگیر باشد تا ایرادات و نقاط ضعف فراگیر را تشخیص و گوشزد کرده و به سؤالات و اشکالات فراگیر رسیدگی کند. برای این منظور در تمامی دوره‌ها در انتهای هر فصل تمرین کاربردی (اختیاری) ویژۀ فراگیران در نظر گرفته شده است تا فراگیران با انجام تمرین و ارسال آن به استاد دوره از نقطه ضعف‌ها و ایرادات خود مطلع شوند؛ همچنین از طریق سیستم پشتیبانی به تمامی پرسش‌ها و مشکلات فراگیران توسط مدرس دوره پاسخ داده می‌شود.

هدف ما ارائۀ بهترین و باکیفیت‌ترین آموزش‌ها به‌صورت آنلاین و ۲۴ ساعته است. مشتری بالاترین مقام سازمانی را در آکادمی مهارک داشته و برای ما جلب رضایت مشتری هدف اصلی و نهایی بوده و همواره سعی در بهبود این امر مهم خواهیم داشت. 

همواره پذیرای نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم و با روی باز استقبال خواهیم کرد. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق منوی «تماس با ما» و تجربیات خود را در مورد دوره‌های ما از صفحۀ «نظرات مشتریان» در میان بگذارید.

آکادمی مهارک

برخی از نمونه‌کارها

از نمونه‌کارهای ما دیدن کنید

نظرات برخی از مشتریان

آکادمی مهارک