واژۀ مهارک سرواژۀ مهارت‌های کاربردی است. آکادمی مهارک با هدف آموزش مهارت‌های کاربردی توسط هادی عسکری بنیان نهاده شده است. در مهارک آموزش‌ها به‌صورت تئوری و دانشگاهی ارائه نمی‌شود بلکه تمامی اساتید این آکادمی سال‌ها تجربۀ کاری و آکادمیک خود را به‌صورت کاملاً کابردی و ساده شده در اختیار فراگیران قرار می‌دهند و تمام تلاش خود را می‌کنند که ‌آموزش‌ها در عین سادگی جامع و کامل باشد.

در بحث آموزش ما اعتقاد داریم تا زمانی که یک فرد یک مربی و استاد خوب در کنارش نداشته باشد، نمی‌تواند تبدیل به یک متخصص شود. همواره باید یک مربی در کنار فراگیر باشد تا ایرادات و نقاط ضعف فراگیر را تشخیص و گوشزد کرده و به سؤالات و اشکالات فراگیر رسیدگی کند. برای این منظور در تمامی دوره‌ها در انتهای هر فصل تمرین کاربردی (اختیاری) ویژۀ فراگیران در نظر گرفته شده است تا فراگیران با انجام تمرین و ارسال آن به استاد دوره از نقطه ضعف‌ها و ایرادات خود مطلع شوند؛ همچنین از طریق سیستم پشتیبانی به تمامی پرسش‌ها و مشکلات فراگیران توسط مدرس دوره پاسخ داده می‌شود.

هدف ما ارائۀ بهترین و باکیفیت‌ترین آموزش‌ها به‌صورت آنلاین و ۲۴ ساعته است. مشتری بالاترین مقام سازمانی را در آکادمی مهارک داشته و برای ما جلب رضایت مشتری هدف اصلی و نهایی بوده و همواره سعی در بهبود این امر مهم خواهیم داشت. 

همواره پذیرای نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم و با روی باز استقبال خواهیم کرد. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از طریق منوی «تماس با ما» و تجربیات خود را در مورد دوره‌های ما از صفحۀ «نظرات مشتریان» در میان بگذارید.

آکادمی مهارک

برخی از نمونه‌کارها

از نمونه‌کارهای ما دیدن کنید

نظرات برخی از مشتریان

آکادمی مهارک