نظرات مشتریان

ارسال نظر

کامران

(معامله‌گر)
ژورنال‌های معاملاتی آکادمی مهارک واقعاً بی‌نظیر و کاربردی است. به جزئت تمام می‌تونم بگم تابحال همچین ژورنال معاملاتی زیبا و کامل ندیدم. از آکادمی مهارک بابت ارائه این ژورنال‌ها متشکرم

فرید حسابی

به نظر من آموزش‌های آکادمی مهارک بسیار منحصربه‌فرد و کاربری است. سبکی که در آموزش دوره‌ها بکار می‌گیرند، پشتیبانی خوب و جامع که در تمامی مراحل دوره دارند، واقعا استثنایی و مثال‌زدنی است.

ملیکا اشکانی

واقعا آموزش‌های بی‌نظیری دارید. تمامی مطالب به صورت کاربردی و پروژه‌محور گفته میشه و مهم‌ترین ویژگی خوبی که داره پشتیبان خوب دائمی هست تا هر موقع به مشکلی برخوردیم راحت می‌تونیم سؤال بپرسیم و راهنمایی بگیریم.

علی امانی

من قبلا دوره‌های مختلفی رو گذرونده بودم ولی هیچ‌کدام کاربردی و جامع نبودن و اکثرا مدرس‌ها یه سری مباحث تئوریک و خسته‌کننده که چندان هم به‌دردبخور نبود ارائه می‌کردن، اما وقتی با آکادمی مهارک آشنا شدم کاملا تفاوت و پویایی و کاربردی بودن دوره رو احساس کردم.

سحر

ژورنال‌‌های معاملاتی آکادمی مهارک واقعاُ عالین...
دست‌مریزاد میگم به تهیه‌کنندگان ژورنال‌ها

علی

(تریدر)
ژورنال‌های معاملاتی بی‌شک بهترین ژورنال‌هایی هستند که تابحال در ایران تهیه شده، از وقتی که از ژورنال‌های معاملاتی آکادمی مهارک در معاملاتم استفاده می‌کنم میزان موفقیت و سودهام چندین برابر شده.

بیتا نیازی

مگه بهتر از مهارک هم داریم؟ آموزش ساده و جامع، ارائه نکات کاربردی و تجربی، حل تمرین و رفع اشکال، پرسش و پاسخ با استاد، پشتیبانی در تمام طول سال، دیگه چی می‌خواهید دوستان؟ مگه بهتر از اینم میشه؟ من نمره بیست رو به مهارک می‌دم.

سرشار

در یک کلام عالی...