نظرات مشتریان

فرید حسابی

به نظر من آموزش‌های آکادمی مهارک بسیار منحصربه‌فرد و کاربری است. سبکی که در آموزش دوره‌ها بکار می‌گیرند، پشتیبانی خوب و جامع که در تمامی مراحل دوره دارند، واقعا استثنایی و مثال‌زدنی است.

علی امانی

من قبلا دوره‌های مختلفی رو گذرونده بودم ولی هیچ‌کدام کاربردی و جامع نبودن و اکثرا مدرس‌ها یه سری مباحث تئوریک و خسته‌کننده که چندان هم به‌دردبخور نبود ارائه می‌کردن، اما وقتی با آکادمی مهارک آشنا شدم کاملا تفاوت و پویایی و کاربردی بودن دوره رو احساس کردم.

ملیکا اشکانی

واقعا آموزش‌های بی‌نظیری دارید. تمامی مطالب به صورت کاربردی و پروژه‌محور گفته میشه و مهم‌ترین ویژگی خوبی که داره پشتیبان خوب دائمی هست تا هر موقع به مشکلی برخوردیم راحت می‌تونیم سؤال بپرسیم و راهنمایی بگیریم.

کامران

ساده و جامع‌ بودن آموزش‌ها به همراه حل تمرین و پرسش ‌و‌ پاسخ با استاد یک از بزرگترین نقاط قوت دوره‌های آکادمی مهارک است. به همه دوستان من توصیه می‌کنم اگر می‌خواهید اصولی و کاربردی مطلبی رو یاد بگیرید حتما از دوره‌های آکادمی مهارک استفاده کنید.

سحر

به نظر من دوره‌های آکادمی مهارک با توجه به کاربردی بودن بسیار در شغل و حرفه‌ای که مشغول هستید به‌دردبخور و لازم است. برای اکثر شاغلین که فرصت زیادی برای وبگردی و یادگیری مهارت ندارن آکادمی مهارک بهترین گزینه است. پشتیبانی دوره‌ها و پرسش از استاد خیلی عالی است.

علی

با دوره‌های آکادمی مهارک به سادگی می‌تونم یاد بگیرم و خیالم هم راحته که هروقت به مشکلی برخوردم به راحتی می‌تونم از استاد بپرسم.

بیتا نیازی

مگه بهتر از مهارک هم داریم؟ آموزش ساده و جامع، ارائه نکات کاربردی و تجربی، حل تمرین و رفع اشکال، پرسش و پاسخ با استاد، پشتیبانی در تمام طول سال، دیگه چی می‌خواهید دوستان؟ مگه بهتر از اینم میشه؟ من نمره بیست رو به مهارک می‌دم.

سرشار

در یک کلام عالی...