هادی عسکری

بنیانگذار و مدرس آکادمی مهارک

دربارۀ مدرس دوره

هادی عسکری بنیان‌گذار و مدیر آکادمی مهارک بوده و یکی از مدرسین اصلی مهارک است. علاقۀ فراوان وی به تدریس و آموزش و انتقال تجربیات و مهارت‌های کاربردی به عموم افراد جامعه باعث تأسیس آکادمی مهارک شده است. او یک متخصص در حوزۀ کامپیوتر و وب و مجموعه نرم‌افزارهای آفیس است. 

آدرس ایمیل

maharak.ac@gmail.com

صفحه اینستاگرام

maharak.ac@

شماره تماس

09108880021

تلگرام

acـmaharak@

آدرس

آکادمی مهارک

بیوگرافی

هادی متولد سال ۶۷ و دانش‌آموختۀ رشتۀ مهندسی عمران است. او چندین سال در زمینه‌های مختلف عمرانی فعالیت کرده و سپس به علت علاقه و استعداد فراوانی که در حوزۀ کامپیوتر و وب داشت، زمینۀ عمران را به‌طور کامل رها کرده و فعالیت در حوزۀ کامپیوتر را شروع کرده است. وی ۱۰ سال اخیر رو به صورت تخصصی در حوزه‌های مختلف خدمات کامپیوتری، طراحی وب و راه‌اندازی کسب‌وکارهای آنلاین و آموزش نرم‌افزارهای مختلف مشغول بوده است.

هادی از آموزش‌های غلط و صرفاً تئوریک و به‌در‌دنخور سیستم آموزشی مدارس و دانشگاهی کشور که جز اتلاف وقت و هزینه هیچ ثمری نداشته، مخالف و بی‌زار بوده و همیشه دغدغۀ آموزش‌های درست، اصولی، کاربردی و مهارت‌محور را داشته است.

علاقۀ فراوان وی به تدریس و آموزش درست و انتقال تجربیات و مهارت‌های کاربردی اساسی به عموم افراد جامعه باعث تأسیس آکادمی مهارک شده است. او یکی از مدرسین اصلی آکادمی مهارک بوده و یک متخصص در حوزۀ کامپیوتر و وب و مدیریت کسب‌و‌کار می‌باشد.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

0
تومان

آموزش کامل FX Draw (صفر تا ۱۰۰)

بدون امتیاز 0 رای
تومان
0
تومان